HİZMETLERİMİZ

Satış Sonrası Teknik Destek

Teknik altyapı ve birer bir müşteri ihtiyaçları doğrultusunda üretim ve tedariğimizi gerçekleştirmekteyiz. Bu noktada Pipak Makine & Ambalaj olarak en önemli esasımız müşteri memnuniyeti ve bunun sürekliliğidir.
Bu çerçevede satış sonrasında vereceğimiz her türlü teknik destek ve garanti en önem verdiğimiz konudur.
Pipak’tan makine almakla sadece kalite satın almakla kalmaz, ihtiyaçlarınızı en üst düzeyde karşılamış olursunuz. Satış sonrasında ihtiyaç duyacağınız her türlü teknik destek için size bir telefon kadar yakınız

Ambalaj danışmanlığı

Özel olarak tasarlayp ürettiğimiz makinelerimize en uygun ambalaj malzemelerinin tedariği konusunda 10 yılı aşan deneyimimiz ile hizmet vermekteyiz.
Süreç içerisinde sahip olduğumuz sektörel tecrübemiz ile müşterilerimizin maliyet ve zaman kayıplarını önlemek için gerekli danışmanlık çalışmaları yapmaktayız. Bu kapsamda termoform ürünlerinin yanı sıra diğer tüm plastik ve kağıt ambalaj malzemelerinin (enjeksiyon, kalıp, etiket vs. ) tedariğini sağlamaktayız.

Operasyon Gücü

Müşterilerimiz ile yaptığımız anlaşmalarda tanımlanan ürün ve zaman unsurlarını gözeterek gerek yurtiçi gerek globarldeki bir çok noktaya hızlı ve güvenli teslimat güvencesi vermeteyiz.
Konusunda uzman planlama ve lojistik ekibimiz operasyon gücümüzün sürdürülebilirliği ve gelişimi için çalışmalar yapmaktadır.