ETİKETLEME

Makinelerimize, talebe yönelik entegre ettiğimiz farklı nitelikteki, etiketleme üniteleri ile birlikte müşterilerimizin ihtiyaçlarını in-line yöntemi ile karşılamaktayız. alttan veya üstten yapıştırılacak şekilde etiketleme ünite çözümlerimiz arasında barkod yazıcılar, lazer yazıcılar, gezer kafalı yazıcılar yer almaktadır. Farklı nitelikteki ihtiyaçlarınız için çözüm ortaklarımız ile birlikte ihtiyacınıza yönelik özel üniteler üzerinde çalışmalar yapabiliriz.

SIRALAMA

Müşterilerimizin özel talepleri doğrultusunda gerek makinelerimize entegre edilerek gerek ayrı şekilde üretim ve tedarik kabiliyetimiz mevcuttur. Özellikle nihai ürün paketlemesi öncesinde son kontrol süreçlerinde kalite kontrol işlemlerini kolaylaştıran bir ünitedir.  Ayrıca etiketleme ünitesi ile birlikte etiketleme sürecini kolaylaştırmak için de kullanılabilir.

GAZ DOLUM (MAP)

Özellikle raf ömrü kısa olan ürünlerin daha uzun dayanbmasını sağlayan Modifiye Atmosfer Paketleme (MAP) yöntemini müşterilerimizin ihtiyaçlarına yönelik sunmak açısından tüm makinelerimize uygulamaktayız.

TAŞIMA ROBOTU

Paketleme süreci tamamlanan ürünlerin koli içine taşınmasını sağlayan robot sayesinde hem paketleme süresi artar hem maliyet avantajı kazandırır. bünyemizde ürettiğimiz taşıma robotları opsiyonel niteliktedir. özellikle bardak su paketleme makinelerimizde talep gören avantajlı bir opsiyonel ünitedir. kolileme ünitesi ile birlikte kullanıldığında daha verimli hale gelir.

KOLİLEME

Müşterilerimizin maliyet avantajlarını gözeterek üretimine başladığımız otomatik kolileme ünitelerimiz ile hızlı bir paketleme süreci sizleri beklemektedir. gerek yüksek gerek düşük hacimli paketleme işlerinde talep edilebilecek nitelikli özel bir ünitedir. Taşıma robotu ünitesinin devamı niteliğindedir.