“Ambalaj ürünün giysisidir.” anlayaşından yola çıkarak müşterilerimize ambalaj danışmanlığı yapmaktan dolayı gururluyuz. bu zamana kadar makine üretimi ile paralel yönde ilerleyen ambalaj malzemeleri deneyimimiz ile en uygun yarı mamülün tedariki ve kullanımı konularında hizmet vermekteyiz. Bu kapsamda oluşturduğumuz tedarik kabiliyeti, stok sistemleri ve ürün çeşitliliği ile her türlü ambalaj malzemesi ihtiyacınıza çözüm sunmaktayız.

Kağıt

Yarı Mamul Kağıt Ürünleri:
Gıda ve Gıda dışı uygulamalarda kullanılan ve bobin hali ile tedarik edilebilen kağıt yarı mamul ürünlerimizi sunmakta dolayı memnunuz. Depolarımızda gerek mevcut hali ile gerekse istenilen genişlikte dilimleme işlemi ile müşterilerimize tedarik edebiliyoruz.

 

Ürün Çeşitlerimiz
  • Gıda Uygulamaları: Pişirme Kağıdı, Yağlı Kağıt, MG Natural Kraft, MG Beyaz Kraft, Bardak Kartonu
  • Baskı ve Ambalaj Uygulamaları: Pelur Kağıt, Natural Kraft, Beyaz Kraft, Hafif Kuşeli Kağıt, Gazete Kağıdı, Ofset Kağıdı, Kraftliner, Testliner
  • Tekstil Uygulamaları: Sublimasyon Transfer Kağıdı, Koruma Kağıdı
  • Endüstriyel Uygulamalar: Selüloz, Silikon ve Silikon Baz Kağıtlar, Interleaving Kağıtlar

Matbaa Ürünleri: Yarı mamül kağıtlarımız haricinde çözüm ortaklarımız ile beraber, müşterilerimizin özel olarak talep ettikleri kullanıma hazır baskılı ve baskısız plastik ve kağıt ürünlerimiz ile sizlere fayda sağlamaktayız. Stok ürünlerimiz yanı sıra müşteriye özel proje bazlı tedarik hizmetlerimiz de mevcuttur. Özellikle baskılı olarak tedarik ettiğiniz ürünlerde talebe gmre flekso ve ofset baskı çeşitlerimiz mevcuttur. Ürünün çeşidine göre 8 veya 10 renge kadar baskı yapılabilir.
Ürün Çeşitlerimiz
  • Kağıt Ürünleri: Termal Rulo: Yazar kasa, POS, ATM, Faturalar, Qmatik, Para bantları, Şans oyunları… gibi kullanımlar için talep edilecek baskılı ve baskısız rulo çeşitleri. BPA Free opsiyonlarımız mevcuttur.
  • Kağıt Poşet: Natural ve Beyaz kraft kağıtlarına baskılı veya baskısız olabilecek şekilde tedarik edebiliyoruz. Baskılı taleplerde 8 renge kadar tedarik kabiliyeti mevcutur. Ayrıca büküm veya düz saplı çeşitlerimiz de vardır.
  • Sürekli Form: Sözleşmeler, Faturalar, Perforeli Biletler, Bordro, Makbuz… gibi kullanımlar için talep edilecek baskılı ve baskısız Sürekli Form çeşitleri. 8 renge kadar baskı yapılabilir.
  • Zarf: Mektup, Davetiye, Resmi nitelikli, Balonlu Kargo zarfları gibi kullanımlar için talep edilecek baskılı ve baskısız Zarf çeşitleri. 8 renge kadar baskı yapılabilir.
  • Plastik Ürünler: Etiket: Wrap Around, Sleeve Body, Termal, Ultra Clear, Piggy Back, Shrink, Kendinden Yapışkanlı, Perforeli… gibi kullanımlar için talep edilecek baskılı ve baskısız Etiket çeşitleri. 10 renge kadar baskı yapılabilir. Rulo veya tabaka halinde tedarik edilebilir.
  • Ambalaj Dolum: Islak Mendil, Kozmetik Dolumlar, Toz Şeker ve Tuz, Çay-Kahve Setleri, Yemek Setleri… gibi kullanımlar için talep edilecek baskılı ve baskısız Etiket çeşitleri. 10 renge kadar baskı yapılabilir. ağırlıklı PET/ALU malzeme ile dolum yapıldığı gibi isteğe bağlı olarak Kağıt ambalaj dolumları da yapılabilir.